Jūsų krepšelis:

Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias.

background

Privatumo politika

Įvadas

Dėkojame, kad susidomėjote mūsų kompanija. Mes labai atsakingai saugome Jūsų privatumą ir Jūsų asmens duomenis.


Rinksime, tvarkysime ir naudosime Jūsų asmens duomenis pagal Europos bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (EBDAR), nacionalines duomenų apsaugos nuostatas, taikomas mūsų įmonei, ir šios Privatumo politikos turinį.


Naudodamiesi šia Privatumo politika, norėtume išsamiai informuoti, kaip ketiname naudoti Jūsų asmens duomenis, ir kokios Jums suteikiamos teisės.

Asmens duomenys

Asmens duomenys yra individuali informacija apie Jūsų asmenines ar faktines aplinkybes. Tai apima visą informaciją apie Jūsų tapatybę (pvz., vardas, elektroninio pašto adresas ar pašto adresas). Tuo tarpu informacija, kurios negalima susieti su Jūsų tapatybe (pvz., internetinės paslaugos vartotojų skaičius), nelaikoma asmenine informacija.


Mūsų internetinėmis paslaugomis galite naudotis neatskleisdami savo tapatybės ir nepateikdami asmens duomenų. Tačiau, norint suteikti kai kurias siūlomas paslaugas, asmeniniai Jūsų duomenys mums yra reikalingi. Duomenys renkami, tvarkomi ir naudojami tik siekiant suteikti Jums galimybę naudotis šio tinklalapio paslaugomis, ypač norint pateikti informaciją pagal Jūsų užklausas.


Asmeninės informacijos saugojimas ir tvarkymas

Jūsų informacija bus saugoma specialiai ir ypatingai apsaugotuose serveriuose. Šie serveriai yra apsaugoti techninėmis ir organizacinėmis priemonėmis nuo duomenų praradimo, sunaikinimo, neteisėtos prieigos, keitimo ar platinimo. Prieigą prie Jūsų duomenų turės tik keli įgalioti asmenys. Jie yra atsakingi už serverių techninę, komercinę ar redakcinę priežiūrą. Tačiau, nepaisant nuolatinės kontrolės, absoliuti apsauga nuo visų galimų pavojų nėra įmanoma.
Jūsų duomenys nebus perduoti trečiosioms šalims.


Mūsų tinklalapių ir Jūsų įrašų mūsų tinklalapiuose perdavimas internetu iš esmės nėra užšifruotas. Todėl negalime atmesti galimybės, kad trečiosios šalys gali peržiūrėti ir (arba) naudoti perduodamus duomenis. Rekomenduojame atsižvelgti į šį aspektą sprendžiant, kokius duomenis mums pateikiate internetu.


Teisinis pagrindas ir saugojimo trukmė

Jūsų asmens duomenų tvarkymo ir naudojimo teisinis pagrindas yra sutarties vykdymas, teisiniai įsipareigojimai, svarbiausi teisėti interesai ir Jūsų sutikimas. Duomenų nesuteikimas gali turėti skirtingų pasekmių.


Mes tvarkome Jūsų asmens duomenis - kiek tai yra reikalinga atitinkamam tikslui pasiekti -visą verslo santykių laikotarpį, be to, pagal įstatymų nustatytus saugojimo ir dokumentavimo įsipareigojimus, taip pat iki atvirosios garantijos ar kitų atitinkamų teisinių laikotarpių pabaigos.

Informacija apie Jūsų kompiuterį

Nepriklausomai nuo Jūsų registracijos, kiekvieną kartą, kai naudojatės mūsų internetinėmis paslaugomis, renkame šią informaciją apie Jūsų kompiuterį: IP adresą, naršyklės užklausą ir tos užklausos laiką. Be to, perduotų duomenų būklė ir kiekis įrašomi kaip tos užklausos dalis. Taip pat renkame informaciją apie naudojamos naršyklės rūšį ir versiją bei kompiuterio operacinę sistemą. Mes fiksuojame, iš kokio tinklalapio buvote nukreipti į mūsų internetinį tinklalapį. Jūsų kompiuterio IP adresas saugomas tik tuo metu, kol naršote mūsų tinklalapyje, o po to ištrinamas arba padaromas anonimišku, paliekant sutrumpintą versiją. Likę duomenys saugomi ribotą laiką.


Mes naudojame šiuos duomenis, kad būtų užtikrintas internetinės paslaugos veikimas,, kad būtų aptiktos ir pašalintos klaidos, nustatytas internetinio pasiūlymo naudojimas ir atlikti pataisymai bei patobulinimai.

Slapukų naudojimas

Mūsų internetiniame tinklalapyje naudojami slapukai. Slapukai yra maži tekstiniai failai, išsaugomi Jūsų kompiuteryje su tam tikrais nustatymais ir duomenimis, skirtais keistis tarp mūsų tinklalapio ir Jūsų naršyklės. Slapuke paprastai yra informacija apie domeno, iš kurio buvo išsiųstas slapuko failas, pavadinimą, taip pat slapuko amžius ir raidinis skaitmeninis identifikatorius.


Slapukai leidžia mums atpažinti Jūsų kompiuterį ir iš karto atitinkamai paruošti nustatymus. Slapukai padeda tobulinti internetinę paslaugą ir pasiūlyti Jums geresnę, labiau individualizuotą paslaugą.


Slapukai, kuriuos naudojame, yra vadinamieji sesijos slapukai, jie automatiškai ištrinami pasibaigus naršymo sesijai.


Dauguma naršyklių yra taip nustatytos, kad slapukai priimami automatiškai. Tačiau galite išjungti slapukų išsaugojimo paslaugą arba nustatyti, kad naršyklė praneštų Jums, kai siunčiami slapukai. Atminkite, kad galite atsisakyti patvirtinti slapukus, tačiau tokiu atveju Jums bus apribota galimybė naudotis arba išvis negalėsite naudotis mūsų internetine paslauga.

Google Analytics

Statistinei analizei mes naudojame ,,Google Analytics". ,,Google Analytics" yra ,,Google" teikiama žiniatinklio analizės paslauga. ,,Google Analytics" naudoja vadinamuosius slapukus, tekstinius failus, kurie saugomi Jūsų kompiuteryje ir leidžia analizuoti, kaip naudojatės svetaine. Slapuko sukurta informacija apie Jūsų naudojimąsi šia svetaine paprastai perduodama ir saugoma ,,Google" serveriuose Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tačiau jei šioje svetainėje bus įjungta IP adreso pavertimo anonimišku paslauga, tuomet ,,Google" sutrumpins Jūsų IP adresą Europos Sąjungos valstybėse narėse ar kitose Europos ekonominės erdvės sutarties šalyse. Tik išskirtiniais atvejais visas IP adresas bus siunčiamas į ,,Google" serverį JAV ir ten sutrumpintas.

Šios svetainės operatoriaus vardu ,,Google" naudos šią informaciją, kad įvertintų Jūsų naudojimąsi svetaine, sudarytų ataskaitas apie svetainės veikimą ir svetainės operatoriui teiktų kitas paslaugas, susijusias su svetainės veikimu ir interneto naudojimu. IP adresas, kurį iš Jūsų naršyklės perduoda ,,Google Analytics", nebus apjungtas su kitais ,,Google" disponuojamais duomenimis. Galite užkirsti kelią slapukų saugojimui, pasinaudoję atitinkamu savo naršyklės programinės įrangos nustatymu. Tačiau mes atkreipiame dėmesį į tai, kad šiuo atveju negalėsite laisvai naudotis visomis šios svetainės funkcijomis. Be to, galite užkirsti kelią, kad ,,Google" galėtų rinkti su slapukais sukauptą Jūsų informaciją ir su tinklalapiais susijusius duomenis (įskaitant IP adresus) bei kad ,,Google" galėtų apdoroti tokius duomenis, naudodamiesi nuoroda, esančia šioje naršyklėje - atsisiųskite ir įdiekite naršyklės papildinį:

  • http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de
  • 
Daugiau informacijos galite rasti:
http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de

  • Bei:
http://www.google.com/intl/de/analytics/privacyoverview.html


Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad iš mūsų svetainės „Google Analytics" užfiksuoja tik anonimizuotus IP adresus.

Google AdWords

  • Mes naudojame ,,Google AdWords" internetinės reklamos programą ir naudojamės konversijų stebėjimu, pasitelkdami ,,Google AdWords". ,,Google Conversion Tracking" yra ,,Google" teikiama analizės paslauga. Slapukas pasirodys iškart, jei apsilankysite mūsų svetainėje, naudodami ,,Google" reklaminį skelbimą. Šie slapukai nustos galioti po 30 dienų, jie nėra naudojami asmeniniam identifikavimui. Jei apsilankote tam tikrose mūsų svetainės dalyse, o slapuko galiojimas dar nesibaigęs, ,,Google" ir mes turime galimybę atpažinti, kad Jūs spustelėjote reklaminio skelbimo nuorodą ir buvote nukreipti į mūsų tinklalapį.
  • Kiekvienas ,,AdWords" klientas gauna atskirą slapuką, tai yra, slapukų negalima atsekti, naudojantis ,,AdWords" klientų svetainėmis. Iš konversijos slapukų gauta informacija naudojama generuoti konversijų statistiką ,,AdWords" reklamos užsakovams, kurie pasirinko konversijų stebėjimo paslaugą. Reklamos užsakovai sužino bendrą vartotojų, kurie spustelėjo jų skelbimą ir buvo nukreipti į konversijų stebėjimo puslapį, skaičių. Tačiau jie negauna jokios informacijos, leidžiančios asmeniškai identifikuoti vartotojus. Todėl negalima susieti Jūsų asmeninių duomenų su Jūsų, kaip vartotojo, duomenimis. Jei norite išjungti konversijų stebėjimo slapukus, galite atitinkamai nustatyti naršyklę, kad ši blokuotų slapukus, parsisiųsdami paslaugą iš šio domeno: ,,googleadservices.com".

Socialinės žiniasklaidos kanalai

Mūsų internetiniame tinklalapyje rasite nuorodas į socialinius tinklus Facebook, Google+, Instagram ir Pinterest, Career network Xing, YouTube vaizdo įrašų portalą ir Twitter trumpųjų pranešimų paslaugų portalą. Nuorodas Jūs atpažinsite iš atitinkamo paslaugos teikėjo logotipo.


Paspaudus nuorodas, atidaromi atitinkami socialinės žiniasklaidos puslapiai, kuriems ši privatumo politika netaikoma. Išsamesnė informacija apie atskiruose socialinės žiniasklaidos tinklalapiuose galiojančias privatumo politikos nuostatas pateikta atitinkamose kiekvieno tiekėjo duomenų apsaugos deklaracijose. Jas galite rasti adresu:

  • 
Facebook: http://www.facebook.com/policy.php
  • 
Google+: https://www.google.com/policies/privacy/?hl=de

  • Xing: https://www.xing.com/privacy

  • Twitter: https://twitter.com/privacy?lang=de
  • 
YouTube: https://www.google.de/intl/de/policies/privacy/

Naujienlaiškis


Užsisakius mūsų naujienlaiškį, Jūsų el. pašto adresas bus naudojamas reklaminiams tikslams tol, kol atsisakysite naujienlaiškio prenumeratos. Šiuo tikslu mums reikia Jūsų el. pašto adreso ir pareiškimo, kad sutinkate su naujienlaiškio prenumerata.

Mes atskirai patvirtinsime Jūsų registraciją, informuodami apie prieštaravimo teises ir galimybę atsisakyti prenumeratos.


Jūs reguliariai gausite informaciją el. paštu aktualiausiomis temomis, taip pat el. laiškus ypatingomis progomis, pavyzdžiui, informaciją apie specialias akcijas. El. laiškus galima pritaikyti atsižvelgiant į Jūsų individualius pageidavimus, remiantis mūsų turima informacija ir papildomais Jūsų asmens duomenimis.


Jei nebenorite gauti mūsų naujienlaiškių, galite bet kada atsisakyti prenumeratos. Tiesiog pasinaudokite prenumeratos atsisakymo nuoroda, nurodyta kiekviename naujienlaiškyje, arba išsiųskite mums ar mūsų duomenų apsaugos pareigūnui žinutę.

Kontaktinė forma


Jei norite pasinaudoti mūsų internetiniame tinklalapyje esančia kontaktine forma, prašome pateikti joje reikalaujamus asmens duomenis, t.y. vardą ir el. pašto adresą. Mes renkame ir naudojame per kontaktinę formą gautus duomenis tik tam, kad galėtumėme atsakyti į Jūsų užklausą ar prašymą.


Išnagrinėjus klausimą, duomenys dar saugomi tam atvejui, jei kartais iškiltų papildomų klausimų. Bet kuriuo momentu galite pareikalauti ištrinti duomenis, kitu atveju jie ištrinami po to, kai Jūsų užklausa visiškai išnagrinėjama.

Kita informacija

Nuorodos į kitus tinklalapius

Mūsų internetiniame pasiūlyme yra nuorodų į kitus tinklalapius. Šios nuorodos paprastai yra atitinkamai pažymėtos. Mes neturime jokios įtakos tų tinklalapių turiniui ir kokiu mastu jie atitinka galiojančius duomenų apsaugos teisės aktus. Todėl rekomenduojame pasidomėti tų tinklalapių vykdoma privatumo politika.

Jūsų teisės gauti, ištaisyti, sustabdyti, atšaukti informaciją ir teisė prieštarauti


Turite teisę bet kuriuo metu gauti informaciją apie mūsų saugomus Jūsų asmens duomenis. Be to, Jūs turite teisę ištaisyti, blokuoti arba (išskyrus atvejus, numatytus verslo sandoriuose dėl duomenų saugojimo) ištrinti savo asmens duomenis. Susisiekite su mūsų už duomenų apsaugą atsakingu asmeniu. Kontaktiniai duomenys yra pateikiami žemiau.


Siekiant, kad bet kuriuo metu galėtų būti pasinaudota duomenų ,,užraktu", šie duomenys turi būti saugomi užrakto faile kontrolės tikslais. Taip pat galite pareikalauti, kad duomenys būtų ištrinti, jei nėra numatytos teisinio archyvavimo prievolės. Tačiau jei tokia prievolė yra numatyta, mes užrakiname Jūsų duomenis, Jums pageidaujant.


Ateityje Jūs galite atlikti pakeitimus arba atšaukti savo sutikimą, pateikdami mums pranešimą. Be to, turite teisę kreiptis į priežiūros instituciją, pateikdami skundą.


Susisiekite su mūsų už duomenų apsaugą atsakingu asmeniu šiuo el. pašto adresu: info@bolix.lt

Šios privatumo politikos sąlygų keitimas

Privatumo politika yra patvirtinta (žr. žemiau nurodytą datą). Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu ateityje keisti šią privatumo politiką. Naujausia versija yra pateikiama tinklalapyje, ją galima parsisiųsti kartu su internetiniu pasiūlymu. Reguliariai lankykitės mūsų svetainėje ir ieškokite internetinio pasiūlymo bei susipažinkite su naujausiais Privatumo politikos pakeitimais.
Privatumo politika: 2018 m. gegužės redakcija.

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.